Služby

Rady pre tých, ktorých vzťah začína škrípať

Pri spomienke prvých týždňov zaľúbenosti si poviete, že takto to už nikdy v živote nebude. Už vás budú sprevádzať len ťažkosti a stres, stále budete mať povinnosti a čas na plnenie snov už dávno vypršal ? Myslím, že táto cesta je pre prílišných optimistov, ktorý vidia svet len ako zlý a ľudstvo ako národ skazený, i keď to tak z časti je aj pravda. Lenže pri spomínaní na minulé časy s milovaným partnerom sa dá zachovať aj inak. Ak sa necítite už tak príjemne a je toho na vás veľa, niečo nebude v poriadku. Môže to byť prílišnou prácou, odcudzením sa alebo nedostatkom sexu.

pár

Oddych
Nájdite si so svojou polovičkou trochu času pre seba, oddýchnite si spoločne v nejakom stredisku, ktoré ponúka príjemné služby. Môžete sa prostredníctvom takéhoto zážitku znovu viacej zblížiť, porozprávať sa o nejasnostiach a poriadne si to užiť. Relaxujte a oddychujte na masáži, doprajte si wellness, po ktorom bude vaše telo i myseľ opäť na správnom mieste. Hovorí sa, že človek potrebuje v istých časoch nabrať pozitívnu energiu a vyrovnať sa s problémami. Takto sa vyrovná rovnováha a vaše zmýšľanie naberie pozitívny spád.

Výlet
Je to už dávno kedy ste spoločne podnikli nejaký výlet ? Absolvovanie víkendového pobytu alebo týždenná dovolenka ešte nikomu neublížila. Chcete predsa svoj vzťah stále obohacovať, nie ho strácať nudným stereotypom. Hlavne mužom obzvlášť vadí rovnaká rutina sedem dní v týždni, a preto si vyhľadávajú často šťastie inde. Nedovoľte aby sa váš vzťah zrútil len vďaka nude – oživte ho ! Stačí si len zobrať v práci konečne voľno a urobiť si dni krajšie a vzrušujúcejšie prostredníctvom cestovania a spoznávania niečoho nového.

sex

Začalo sa to v posteli
Sme ľudia a nevieme si pomôcť – sex bol aj je asi 80-percentným úspechom každého vzťahu. Odráža sa to hlavne od šikovnosti a musíte to chcieť obaja. Ak ostane žena frigídna – to znamená, že o sexe nechce ani len počuť a keď už naň dôjde, je to nočná mora, muž ostane veru nešťastný. Nemôžeme všetku vinu však hádzať len na ženy, v nevere konfiguruje aj ženské pohlavie. Ak by sa mal výraz sex upraviť, nejde len o nejaký obyčajný sex každodenne v tej istej polohe a večer pri zhasnutom svetle. Vaša fantázia by mala hrať rolu aj v posteli. Nie je predsa tajomstvom, že muži milujú zmenu a to i v.

Back To Top