Dovolenka

Exotika v zime

Niektorí ľudia preferujú dovolenku pri mori, iný na horách. Stále populárne sú európske krajiny s morom. Výhodné ceny sú najmä do Bulharska či Grécka. Niekto si oddýchne viac v rakúskych alpách či talianských dolomitoch. Ale čo keď preferujete teplo v zimných mesiacoch, keď všetci nosia hrubé bundy? Kým kedysi si exotické dovolenky mohol dovoliť len málokto, dnes sú ceny do niektorých krajín, kde aj v januári môžete čakať vysoké teploty, oveľa priaznivejšie.

moře
 
Omán                          V posledných rokoch jedna z najpopulárnejších destinácií. Nádherné pláže, jemný piesok a služby na vysokej úrovni. Súkromné pláže nie sú preplnené ľuďmi a v hoteloch môžete očakávať len luxus. A najlepšie je, že ceny sa pohybujú okolo 1000 Eur na osobu.
                                   
Kapverdy                   Krajina, ktorá stále nie je medzi dovolenkármi úplne rozšírená. Všade v krajine cítiť Afriku a ich kultúru. Černochov vidíte obsluhovať v hoteloch, stovky stretnete v meste či kúpať sa v oceáne. Na Kapverdách je rozšírený rybolov a keď prídete doobeda na mólo, môžete vidieť rybárov a ich ženy ako priamo pred vami čistia a predávajú úlovky. Pokiaľ vychytáte Last minute akciu dovolenka v zime vás tu môže vyjsť len 800 Eur.

servírka
                                                                                      
Arabské emiráty        Ak hľadáte najlacnejšiu možnosť kúpania sa v mori aj v zimných mesiacoch, určite skúste navštíviť cestovné agentúry a opýtať sa na dovolenku v Spojených Arabských emirátoch. Pobyt v krajine je úplne bezpečný, z pláži budete príjemne unesený a o vysoké teploty a slnečné počasie sa nemusíte báť.
 
Exotika                        A samozrejme sú krajiny ako Dominikánska republika, Maldivy či Thajsko, kde zaplatíte takmer 2000 Eur aby ste si dopriali pravý luxus, súkromie a najkrajšie pláže na svete. Služby sú na tých najvyšších úrovniach. Ak chcete úplné súkromie, máte možnosť ubytovať sa v domčekoch priamo na mori. K ďalším exotickým krajinám patrí Srí Lanka, Kuba či Keňa.

Back To Top