Služby

Čistenie kanalizácie nenechávajte na poslednú chvíľu.

Zapáchajúca a znečistená kúpeľňa, upchatá zanesená toaleta, či neodtekajúca voda v umývadle sú nepríjemným zdrojom nepríjemností, ktoré sa niekedy dajú odkladať na zajtra a inokedy vyžadujú okamžité riešenie. Nikdy takúto situáciu neodkladajte na neskôr. Odborníci sa často stretávajú s rôznymi situáciami, keď sa obyčajný človek – zákazník snaží najskôr riešiť problém sám použitím overených bežne dostupných prostriedkov. V prípade, že tradičné metódy, akou je napríklad použitie klasického najjednoduchšieho zvonu zlyhávajú, zákazník siaha po drahých chemikáliách, ktoré málokedy zaberú a môžu dokonca poškodiť samotné potrubie či kanalizáciu.. Často kontaktuje odborníkov na čistenie kanalizácie Pezinok až vtedy, keď sa mu v dôsledku použitých chemických prostriedkov rozleptá tesnenie a podlaha v kúpeľni je celá zaliata.

MINIMAL-STONE-grys-298x898_grys-struktura-298x898_grafit-298x898_grafit-mozaika-298x898_MAloe-bianco-aranż-główny

Chemikália naliata do potrubia je vždy trochu riziková, už pri samotnej manipulácii s ňou môže dôjsť k poleptaniu pokožky alebo môže inak ohroziť vaše zdravie a zdravie vašich detí. Možno máte pocit, že ste potrubie takýmto spôsobom vyčistili. V skutočnosti v ňom určite zostali usadeniny a nánosy a problém ste iba odsunuli na neskôr.

sklenená zástena

Ak vám doma prasklo potrubie, určite vypnite prívod vody. Podľa potreby kontaktuje správcu a urýchlene zabezpečte uzatvorenie hlavného prívodu vody. Zabránite tým prenikaniu vody k vašim susedom, čo určite ocenia. Ak je to možné, zapnite klimatizáciu za účelom presušenia stien. Priebežne utierajte podlahu, aby voda nepresakovala k susedom. V prípade, že máte upchatú toaletu alebo umývadlo, zdržte sa ich používania až do príchodu odborníkov. Nesnažte sa riešiť príčinu problému, môže z toho byť viac škody, než osohu. Odborníci používajú špeciálnu techniku, ktorú používajú pri svojom zásahu a ktorá určite napomôže efektívne vyriešiť Váš problém. Prídu do tridsať minút od vášho telefonátu.

Back To Top